Архітектурно-будівельне проектування індивідуальних житлових будинків

Виготовлення робочих кресленнь кроквяних схем

Наявність:
В наявності
Ціна :
4 000,00 грн./шт
Кількість:
  

Телефони:

Опис

Виготовлення робочих кресленнь кроквяних схем

  Будь-яка малоповерхова житлова споруда будується так, щоб при мінімальних витратах матеріалів отримати великий термін її служби і максимум корисного простору. З цієї точки зору особливий інтерес являють собою горищні приміщення, що дозволяють подвоїти корисну площу без будь-яких додаткових змін. З іншого боку, конструкція дахів, кроквяні системи яких розраховані на створення житлової мансарди, буде більш складною.

Види дахів

Сьогодні при будівництві заміських будинків використовується декілька видів дахів:

Односкатні. Це найпростіший варіант, оскільки тут часто можна обійтися без конькового бруса і навіть без ряду інших елементів, обовязкових в інших випадках. Зазвичай подібні рішення використовуються при будівництві підсобних приміщень, прибудов та гаражів, однак вони підходять і для житлових будинків, що мають невелику площу. Дахи даного типу є одними з найекономічніших. Вони вимагають мінімальної кількості покрівельного матеріалу і деревини, яка використовується для конструкцій.

Двоскатні. Це - другий за складністю створення тип даху, оскільки тут потрібно виконати лише два ската, та й кроквяна система, як правило, нічим особливим не відрізняється. Дахи такого типу є одними з найпопулярніших в сучасному заміському будівництві, оскільки, незважаючи на свою простоту, відмінно справляються з вітрового і снігового навантаженням, а також підходять для створення мансарди.

Чотирьохскатні. До даної категорії відносяться вальмові, шатрові і ламані дахи. В останньому випадку варто обумовити, що мова йде про різновиди двоскатної покрівлі, яка за рахунок зламу отримала чотири ската. Подібні споруди складніше ніж два попередні варіанти, однак і естетичність споруди разом з ними вище.

Щипцеві і багатоскатні. Складні вузли кріплення крокв, спеціальна технологія пристрою і необхідність у ретельному розрахунку - причини, з яких такі дахи зводять лише професіонали. Самостійно спробувати побудувати щось таке звичайно можна, але лише в тому випадку, якщо ви є фахівцем у цій галузі.Вибір типу даху залежить від особливостей клімату в даному регіоні і вітрового навантаження. Другий момент - це кут нахилу скатів, який залежить від розташування споруди, наявності поруч масивів будівель або дерев і клімату.

 

Схожі товари
Контакти
  • Проекти житлових будинків
  • proekt-doma@ukr.net
  • Украина, Луцк, Київський майдан, Волі, 50